WWE ve TNA Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE ve TNA Rpg

Yeni Oyun Sitemize Hoş Geldiniz... Burda Daha Çok Eğleneceksiniz ve Bir Amacınız Olacak. Hemen Kaydolun, Karakterinizi Seçin, Bir Brandle Kontrat İmzalayın ve Oyuna Başlayın.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Evan Tuvalette Kilitli Kalıyor...xD

+2
MORRİSON
Evan Bourne TTT
6 posters
YazarMesaj
Evan Bourne TTT

Evan Bourne TTT

Karakter Sayfası
Eğitim Alınan:
Owerall: 65
Kemer:

Evan Tuvalette Kilitli Kalıyor...xD Empty
MesajKonu: Evan Tuvalette Kilitli Kalıyor...xD   Evan Tuvalette Kilitli Kalıyor...xD Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 5:12 pm

Evan Tuvaletini Yapmak İçin Tuvalete Girer Ancak Shane Kapıyı Kapatır Kaçar Evan Kurtarılmayı Bekler TLF İle Jeff ve HHH'i Arar Gelin Der HHH'ye Çekiçle Gel Der Kapıyı Kırarsın Der...Tuvalette Sifon Çekilmemiştir Sifon Bozuktur İçerisi Kokuyodur Evan Çabuk Gelin Die Haykırır...xD
MORRİSON

MORRİSON

Karakter Sayfası
Eğitim Alınan:
Kemer: WWE Champion

MesajKonu: Geri: Evan Tuvalette Kilitli Kalıyor...xD   Evan Tuvalette Kilitli Kalıyor...xD Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 5:17 pm

xd
Big Red Monster Kane

Big Red Monster Kane

Karakter Sayfası
Eğitim Alınan:
Owerall:
Kemer:

MesajKonu: Geri: Evan Tuvalette Kilitli Kalıyor...xD   Evan Tuvalette Kilitli Kalıyor...xD Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 5:22 pm

Kane gelir kapıya big boot çakar ve kapı kırılır aman allahım oda ne evanın kafa tuvalete gitmiş Very Happy kane onu çıkarır ve kafasını yıkar onu baygın halde bırakıp gider Very Happy
Evan Bourne TTT

Evan Bourne TTT

Karakter Sayfası
Eğitim Alınan:
Kemer:

MesajKonu: :(   Evan Tuvalette Kilitli Kalıyor...xD Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 5:27 pm

Evan Bağırır '' Napıyosun Gerizekalı..![icc]'' Az Kalsın Tuvaletteki B*k Azıma Gircekdi..! Der Ve Kafasına Vurur Ardından Dropkick Çakar Calf Kick Vurur HHH Onu Görür '' Ne Oldu..?'' Der Evan''Bu Gerizekalı Kafamı Tuvalete Soktu Azıma b*k Giriodu Der...[icc]Ardından Kulağına Şunu Dövelim Der Ardından Kaneye Vurur Evan Ve HHH nin Omuzuna Çıkar Air Bourne Vurur Kanenin Kafası Kanıyodur Kaneye..''Sen Kurtarcaksan Orda Kalırdım Daha İyi'' Der Ve Banyoya Gider...''
abyss

abyss

Karakter Sayfası
Eğitim Alınan:
Owerall:
Kemer:

MesajKonu: Geri: Evan Tuvalette Kilitli Kalıyor...xD   Evan Tuvalette Kilitli Kalıyor...xD Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 5:30 pm

abyss banyoyu basar suyun çıktığı yeri evanın g*tune sokar evan hastaneye gider Very Happy
http://wweturkeyfcb.tr.gg
Jeff Hardy

Jeff Hardy

Karakter Sayfası
Eğitim Alınan:
Kemer:

MesajKonu: Geri: Evan Tuvalette Kilitli Kalıyor...xD   Evan Tuvalette Kilitli Kalıyor...xD Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 5:58 pm

Lan Karşma Evan Bulun Beni Karşında
Eve

Eve

Karakter Sayfası
Eğitim Alınan:
Kemer:

MesajKonu: Geri: Evan Tuvalette Kilitli Kalıyor...xD   Evan Tuvalette Kilitli Kalıyor...xD Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 6:19 pm

evan bilerek yapmamış işte acı Kane e Very Happy

Evan Tuvalette Kilitli Kalıyor...xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WWE Yıldızları
» Shane Ringde
» Evan ve HHH
» Evan Tanıtım
» RvD vs Evan Bourne...