WWE ve TNA Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE ve TNA Rpg

Yeni Oyun Sitemize Hoş Geldiniz... Burda Daha Çok Eğleneceksiniz ve Bir Amacınız Olacak. Hemen Kaydolun, Karakterinizi Seçin, Bir Brandle Kontrat İmzalayın ve Oyuna Başlayın.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Undertaker O Efsanevi Motorunu Alıp Uçakla Türkiyeye gidiyo xD

2 posters
YazarMesaj
The Undertaker
Admin
The Undertaker

Karakter Sayfası
Eğitim Alınan: Twist Of Fait, StratusFaction,Sweet Chin Music, Swanton Bomb,West Coast Poap, Stunner, 619,Pedigree
Owerall: 69
Kemer: World Heawyweight Champion, WWE ve TNA Tag Team Champion.

Undertaker O Efsanevi Motorunu Alıp Uçakla Türkiyeye gidiyo xD Empty
MesajKonu: Undertaker O Efsanevi Motorunu Alıp Uçakla Türkiyeye gidiyo xD   Undertaker O Efsanevi Motorunu Alıp Uçakla Türkiyeye gidiyo xD Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 5:42 pm

Oraya Gittiğimde Önce Ankara'DAn Başladım ve Motorumla Gezi Yaptım. Ankara da Bi B.K Yoktu xD İstanbula Geldim ve Orda Bilgehan ile Röportaj Yaptım Belki Yazarım Röportaj Bölümüne....Sonra Lanet Olası Pislik Amerika'ya Döndüm xD
MORRİSON

MORRİSON

Karakter Sayfası
Eğitim Alınan:
Owerall: 65
Kemer: WWE Champion

Undertaker O Efsanevi Motorunu Alıp Uçakla Türkiyeye gidiyo xD Empty
MesajKonu: Geri: Undertaker O Efsanevi Motorunu Alıp Uçakla Türkiyeye gidiyo xD   Undertaker O Efsanevi Motorunu Alıp Uçakla Türkiyeye gidiyo xD Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 5:45 pm

undertaker abi seninde hayranların vasrrrr dimii bilgehan demir bölümüne yap röportaj

Undertaker O Efsanevi Motorunu Alıp Uçakla Türkiyeye gidiyo xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» andre dünyadaki bütün kumarhaneleri alıp kapatıyor gizlileri bile kötü birşey diyor ve kapatmayanlara bir big boot ve sonra leg drop
» The Undertaker Hastanede !!!
» Undertaker Miami'de !!!
» The Undertaker Tanıtım
» Undertaker Raw Returns!