WWE ve TNA Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE ve TNA Rpg

Yeni Oyun Sitemize Hoş Geldiniz... Burda Daha Çok Eğleneceksiniz ve Bir Amacınız Olacak. Hemen Kaydolun, Karakterinizi Seçin, Bir Brandle Kontrat İmzalayın ve Oyuna Başlayın.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

lita twis of fate ve edge spear kbl mu fazla konu olmasın die ıkı tane yaptım ve admin bi aç baq

4 posters
YazarMesaj
John cena

John cena

Karakter Sayfası
Eğitim Alınan: Starship Pain,619,Spear,Last Ride
Owerall: 67
Kemer: İntercontinental Champion

lita twis of fate ve edge spear kbl mu fazla konu olmasın die ıkı tane yaptım ve admin bi aç baq Empty
MesajKonu: lita twis of fate ve edge spear kbl mu fazla konu olmasın die ıkı tane yaptım ve admin bi aç baq   lita twis of fate ve edge spear kbl mu fazla konu olmasın die ıkı tane yaptım ve admin bi aç baq Icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 7:22 pm

admin ben hbk den sweet chin music ogredim yazarmısın Very Happy ve cvpnızı bkliyorum lita ve edge
https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?ref=profile&
Rated R Superstar Edge

Rated R Superstar Edge

Karakter Sayfası
Eğitim Alınan: 619,Swanton Bomb
Owerall: 66
Kemer: United States Champion,

lita twis of fate ve edge spear kbl mu fazla konu olmasın die ıkı tane yaptım ve admin bi aç baq Empty
MesajKonu: Geri: lita twis of fate ve edge spear kbl mu fazla konu olmasın die ıkı tane yaptım ve admin bi aç baq   lita twis of fate ve edge spear kbl mu fazla konu olmasın die ıkı tane yaptım ve admin bi aç baq Icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 9:30 pm

tabiki evet
The Undertaker
Admin
The Undertaker

Karakter Sayfası
Eğitim Alınan: Twist Of Fait, StratusFaction,Sweet Chin Music, Swanton Bomb,West Coast Poap, Stunner, 619,Pedigree
Owerall: 69
Kemer: World Heawyweight Champion, WWE ve TNA Tag Team Champion.

MesajKonu: Geri: lita twis of fate ve edge spear kbl mu fazla konu olmasın die ıkı tane yaptım ve admin bi aç baq   lita twis of fate ve edge spear kbl mu fazla konu olmasın die ıkı tane yaptım ve admin bi aç baq Icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 10:15 pm

Daha Öğrenmedin !
Akşam Yazdın 4'te Hemen Öğrenmedin Yarın 8'de Öğrencen
Rey Mysterio

Rey Mysterio

Karakter Sayfası
Eğitim Alınan: Twist Of Fait, Spear,Pedigree
Kemer:

MesajKonu: Geri: lita twis of fate ve edge spear kbl mu fazla konu olmasın die ıkı tane yaptım ve admin bi aç baq   lita twis of fate ve edge spear kbl mu fazla konu olmasın die ıkı tane yaptım ve admin bi aç baq Icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 10:18 pm

The Undertaker demiş ki:
Daha Öğrenmedin !
Taker Unutmadan
Yarın 8 de Spear Öğrencem Biteck 8 de
Aynı Zamanda Edge 619 Öğrencek
Öbür Gün F-U Öğrencem
Cena'ya 619 Öğrettim Zaten
John cena

John cena

Karakter Sayfası
Eğitim Alınan: Starship Pain,619,Spear,Last Ride
Owerall: 67
Kemer: İntercontinental Champion

MesajKonu: Geri: lita twis of fate ve edge spear kbl mu fazla konu olmasın die ıkı tane yaptım ve admin bi aç baq   lita twis of fate ve edge spear kbl mu fazla konu olmasın die ıkı tane yaptım ve admin bi aç baq Icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 10:19 pm

The Undertaker demiş ki:
Daha Öğrenmedin !
under tamamada sen bi twis of fate ogrendin overwall ın 66 oldu bn 619 ve saprşın pain ole bişi john morrisonun ozeli hala 65 overwall ın NİE OLE afro
https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?ref=profile&
Rey Mysterio

Rey Mysterio

Karakter Sayfası
Eğitim Alınan: Twist Of Fait, Spear,Pedigree
Kemer:

MesajKonu: Geri: lita twis of fate ve edge spear kbl mu fazla konu olmasın die ıkı tane yaptım ve admin bi aç baq   lita twis of fate ve edge spear kbl mu fazla konu olmasın die ıkı tane yaptım ve admin bi aç baq Icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 10:21 pm

John cena demiş ki:
The Undertaker demiş ki:
Daha Öğrenmedin !
under tamamada sen bi twis of fate ogrendin overwall ın 66 oldu bn 619 ve saprşın pain ole bişi john morrisonun ozeli hala 65 overwall ın NİE OLE afro
Bide Stratus Faction Öğrendi

lita twis of fate ve edge spear kbl mu fazla konu olmasın die ıkı tane yaptım ve admin bi aç baq
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» admin maç isklerine maç istekleri bittimi konu aç deki bu maçlar kbl edildi bunlar olmıcak de bılelım tmm mı ? admin
» Spear-Edge
» Edge Spear
» Edge Spear öğretirmisin ?
» Edge Spear Öqretirmsin