WWE ve TNA Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE ve TNA Rpg

Yeni Oyun Sitemize Hoş Geldiniz... Burda Daha Çok Eğleneceksiniz ve Bir Amacınız Olacak. Hemen Kaydolun, Karakterinizi Seçin, Bir Brandle Kontrat İmzalayın ve Oyuna Başlayın.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Natalya Tanıtım

3 posters
YazarMesaj
BigBoobsNatalya

Natalya Tanıtım Empty
MesajKonu: Natalya Tanıtım   Natalya Tanıtım Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 7:50 pm

Natalya Raw Kasım 2008
Ring ad (lar) Nadia Hart
Natalie Neidhart
Natalya [1]
Natalya Neidhart
Nattie Neidhart [2]
içinde Yayınlanmış Boyu 5 ft 5 (1,65 m) [3]
Yayınlanmış Kilosu 135 £ (61 kg) [3]
Tarihi May 27, 1982 (1982/05/27) (yaş 27) [2]
Calgary, Alberta, Kanada [2] [3]
Ikamet Tampa, Florida [4]
Faturalandırılırsınız Calgary, Alberta, Kanada
Bruce Hart tarafından eğitilen [5]
Ross Hart [5]
TJ Wilson [5]
Tokyo Joe [4]
Clive Lewellin [3]
DSW personel
Debut 2000 [2]

Natalie "Nattie" Katherine Neidhart [2] (d. May 27, 1982) [2], Kanadalı profesyonel güreşçi olduğunu. Halen World Wrestling Entertainment onun Smackdown marka ring adı Natalya altında çalışmaktadır. [1] She David Hart Smith kuzeni ve Tyson Kidd, iki Hart onun takım arkadaşları için ne gerçek hayatta kız arkadaşım Dynasty.

İçeriği [] gizlemek
1 Güreş kariyeri
1.1 İlk kariyeri
1,2 Dünya Eğlence Güreşi
1.2.1 Geliştirme bölgeler
1.2.2 SmackDown ve ECW (2008-present)
2 Özel Hayatı
3 Güreşte
4 Şampiyonası ve başarıları
5 Referanslar
6 Dış bağlantılar

[Kariyer güreş] Profesyonel değiştir
[] Kariyerinin İlk Yılları
Neidhart rezil Hart ailesinin resmi profesyonel güreş eğitimi aldı "Dungeon" diye amcalar Ross ve Bruce Hart seçin. Onu profesyonel güreş kariyerine ek [6] [7] yılında Neidhart amatör güreş ve karma savaş sanatları eğitimi aldı. [3 ] [8] Neidhart dünyada ilk üçüncü kuşak kadın güreşçidir. [7] 2000 yılının sonunda 2001 ile, o ev sahibi ve Eric Bischoff halka spiker olarak görev yaptı gençlik promosyon MatRats yol açtı. [9] 2003'te, o Hart Aile kendi Stampede Güreş için çalışan, Belle Lovitz ile uzun bir süre kavga başında başladı. Çifti tekrar tekrar Prairie Güreş İttifak Neidhart Lovtiz ve Apocalypse karşı babası Jim Neidhart ile takım için bir maç da dahil olmak üzere birbirleriyle güreşti. [10] 2005 yılında ise, onlar Myers Aile karşı güçlerini birleştirdi. [2]

Neidhart yurt dışında güreş, onun beceri honlama niyeti ile başladı. 2004 yılında İngiltere'de bir tur için rezervasyon kabul yazında, Mart 2005 yılında Japonya'nın o ismi Nadia Hart kullanılan iki ay turuna başladı içinde. [6] Ne zaman o Kanada o hemen bir rezil karakter haline döndü bu "Nasty Nattie" doğmuştu duyurdu. o daha sonra başlık boşalan rağmen 17 Haziran 2005 tarihinde o dört yol maçında ilk Stampede Bayanlar Pacific Championship olmak, Anna Marie, Belle Lovitz ve Ma Myers yendi. Kasım 2005 yılında [11], Neidhart onu çapraz bağ hasarlı süre Japonya'da, güreş ve erken 2006 yılında ameliyat edildi. Altı ay kızağa idi [12] o iyileşti süre. [3] [12] 8 Ekim 2006 tarihinde Neidhart Lisa Moretti bir Big Time Güreş Show'da süperkızlar Şampiyonası'nı kazandı NWA tarafından tutulan: Extreme Kanadalı Şampiyona Güreşi Newark, California, Nikki Matthews için 27 Ekim tarihinde de Veronika Yardımcısı dahil üçlü maçta kaybetme. O 26 Ocak 2007 tarihinde Stampede Wrestling onu son maçında vardı [13] diye WWE ile Veronika Yardımcısı mağlup imzaladı sonra. göstermektedir [14] sırasında, o da bir konuşma destek için fanlar teşekkür etti. [14]

[] World Wrestling Entertainment değiştir
[] Geliştirme bölgeler değiştir

Neidhart bir FCW Event'de 2007On 5 Ocak 2007, [2] Neidhart World Wrestling Entertainment (WWE), [15] onu kadın güreşçi WWE ile tarihinde ilk üçüncü nesil verme. [16] diye imzalanması üzerine bir anlaşma imzaladı onların "gelişimsel bölge" Deep South Güreş yılın ilk yarısı için Florida Championship Wrestling geldiğinde Haziran ayında açılan sevk edilmeden önce atandı. [17] Neidhart Ohio Valley Wrestling televizyon tapings bir karanlık maçta 18 Temmuz tarihinde giriş yaptı , 2007. O gelecek hafta Nesil Hart Vakfı'nın bir üyesi olarak, etiket takım için onu kuzenleri Teddy Hart ve Harry Smith maçlar eşlik giriş yaptı. Ekim [18] yılında birlikte Hart Foundation geri kalanı ile, Florida Championship Wrestling taşındı . [19]

[] SmackDown ve ECW (2008-present) edit
O kötü bir adam olarak adını Natalya Neidhart (daha sonra kısaltılmış altında sadece Natalya) [20] Smackdown ve 4 Nisan 2008 atak! Dışarı kalabalık çıkan Michelle McCool bir saldırı Victoria yardım onu ana liste yaptı ve Kiraz. [21] Her televizyonda in-ring ilk üç hafta sonra geldi, üzerinde bir kazanma Cherry içinde. [22] SmackDown Genel Müdürü Vickie Guerrero 6 Haziran tarihinde WWE Divas Şampiyonası oluşturulması duyurdu Natalya ilk Diva oldu Başlık maç için uygun. Great American Bash 20 Temmuz [23] Bu, ancak, Natalya maç McCool için açılış şampiyonu belirlemek için kaybetti. o çoğunlukla etiket takım yarıştı yılın geri kalanında [24] için, ara sıra maçlar tekli güreş eşleşir. [25] [26] Müttefik Victoria, o da Bella Twins bir kavga yer aldı. O FCW geç 2008, TJ Wilson ve DH Smith (Harry Smith) yönetimindeki maçta yapılmış [27] [28] 30 Ekim tarihinde FCW Florida Tag Team Championship için. [29]

Hart Dynasty.While olarak SmackDown marka hala bir üyesi David Hart Smith (solda), Natalya (ortada) ve Tyson Kidd (sağda), o ECW markası için, yetenek değişim anlaşması ile onu yaptı, 10 Şubat 2009, onun gerçek hayattaki erkek arkadaşı Tyson Kidd (TJ Wilson) yönetmek. [30] onun ECW olarak in-ring ilk, 3 Mart atak, Natalya Alicia Fox yendi. [31] 5 Nisan günü, Neidhart bir Divas savaş kraliyet yarıştı Nisan'da WrestleMania XXV, ama az maç Santina Marella tarafından kazanıldı. [32 15 Natalya ECW marka, orada 2009 Ek Taslak bir parçası olarak hazırlandı resmi bir üyesi oldu]. 13 Mayıs [33] On özgün Hart Trilogy adlı rağmen ECW, Kidd ve Natalya ve bölüm onu gerçek hayatta kuzeni David Hart Smith, Hart Hanedanı oluşturan katıldı. [34] [35] [36]

29 Haziran 2009 günü, Natalya geri SmackDown için birlikte Hart Hanedanı'nın diğer üyeleri ile takas edildi. [37] Natalya ilk maçı geri marka için 17 Temmuz bölüm, bir altı kişilik karma etiketi ekibi maçta edildiği Hart Dynasty mağlup Cryme Tyme (JTG ve Shad Gaspard) ve Havva Torres. [38] Natalya kazanan takım Smackdown Divas palavra Hakları başına ödeme bakışta Raw Divas mağlup idi. [39] 4 Aralık Natalya On üçlü tehdit o Mickie James pinned sonra # 1 WWE Bayan Şampiyonası için Contender belirlemek için maçı kaybetti. Da dahil Beth Phoenix maç. Natalya boyunca Kidd ve Smith ile Wrestlemania XXIV içinde Vince McMahon ve Bret Hart arasında o ve Hart Hanedanı üyesi kendi WWE kariyerlerinde ilk kez fan sık dönük bir maç ortaya çıktı.

[Değiştir] hayat değiştir
Neidhart güreşçi kızı Jim "The Anvil" Neidhart ve Ellie Hart, Stu Hart, onun üçüncü nesil güreşçi yapan kızı olmasıdır. Evli ve iki kız kardeşi vardır [4] [7]; onun ablası, Jennifer, bir bir gurme şef ve ikram servisi yapan ve o da bir kız kardeşi Kristen (takma adı olan "Muffy"). [40] Neidhart halka hem de dışında ona ilham olarak dedesinin, Stu, değinir. Üye [5] olarak Hart güreş ailesinin o Harry Smith ve Teddy Hart, hem profesyonel güreşçi de edilir kuzeni. O Smith ile yakın arkadaş olduğunu [7] ve babalarının olarak güreş ise iki çocuk gibi kısa bir süre birlikte yaşadı bir takım. [41]

Neidhart Bishop Carroll Lisesi'nden 2000 yılında mezun oldu. O Calgary ev sahibi [5], ancak şu anda Tampa, Florida'da yaşamaktadır. [4] Neidhart Jiu-Jitsu eğitim görmüş. [8]

O Kasım 2001 [42] ve iki beş yıldır birlikte yaşayan bu yana dost güreşçi TJ Wilson kalma olmuştur. [42]
Gail Kim

Gail Kim

Karakter Sayfası
Eğitim Alınan:
Owerall: 65
Kemer:

Natalya Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Natalya Tanıtım   Natalya Tanıtım Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 8:12 pm

artık bu oyun oynanmıyo lol! lol! lol!
Jeff Hardy

Jeff Hardy

Karakter Sayfası
Eğitim Alınan:
Owerall: 65
Kemer:

Natalya Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Natalya Tanıtım   Natalya Tanıtım Icon_minitimeC.tesi Nis. 03, 2010 9:49 am

Natalya Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» JTG Tanıtım..
» MVP Tanıtım
» The Miz Tanıtım
» Umaga Tanıtım
» The Undertaker Tanıtım